Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju

Dnia 15 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku miało miejsce podsumowanie konkursu Fotograficzno- Plastycznego „Świętokrzyskie, jakie cudne”. Wzięła w nim udział młodzież z całego naszego województwa.

Uczniowie rywalizowali w dwóch konkurencjach. Jedną z laureatek konkursu fotograficznego okazała się uczennica naszej szkoły, Justyna Podsiadło.

 

W ramach „I Artystycznego Spotkania z Przyrodą” laureaci mieli szansę uczestniczyć w ciekawych warsztatach o florze i faunie województwa świętokrzyskiego pod nazwą „MiŚ, My i Środowisko”, a także poznać szczegóły funkcjonowania Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również pokaz sygnalistów.

 

 

Upragnione nagrody wręczyła komisja w której skład weszli, p. Justyna Janus reprezentująca Dyrekcję Regionalną Lasów Państwowych, p. Magdalena Michalik – przedstawiciel Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych, p. Tomasz Kuszewski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk oraz p. Anna Kowalska – dyrektor ZSL w Zagnańsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie uroczystości szkolny zespół Lumberjack zagrał dedykowaną wszystkim laureatom konkursu piosenkę Dżemu-”Whisky”.